ads ads ads ads ads ads
بازدید

صحبت هاي حاج منصورارضی- شب نوزدهم ماه مبارک رمضان سال 1390

۲۹ مرداد ۱۳۹۰

لیلة القدر شبیه که امیرالمومنین با حرکت خودش دشمنی که مخفی بود یعنی خوارج زمان خودش رو به همه نشان داد. نه تنها خوارج زمان خودش رو، بلکه تمام کسانی که با لباس دین و با تهجئ میان و میگن این دین به درد نمی خوره.

خدا به این یهودی امت رحم کرده که در هزار لایه پنهانش کردند وگرنه ……

مردم با گرانی ساختند، باز هم میسازند ولی با بی دینی نمی سازند.

هر کاری که شاه لعنت الله علیه و رژیمهای ظالم دیگه انجام دادند اینها هم دارند همون کار رو انجام میدن.یک دفعه بگویید دفتر رئیس جمهور و دار و دسته اش سنی هستند خیال هم رو راحت کنید)، اگر مرد هستید که شک دارم باشید بیایید و این برنامه تعطیلی رو برای عیدُالله الاکبر که عید غدیر هست پیاده کنید.

گفتند اگر عدالت از این مملکت بیرون بره مملکت نابود میشه. نه این حرفها نیست. ولایت هست. این دستور العمل خود حضرته: “فرجعواالی رواة احادیثنا”

الان مسئله حجاب رو راه انداختند تا حواسها گرم این موضوع بشه بعد میروند و کارخانه فولاد خوزستان رو چند میلیارد به بستگانشون می فروشند و همینطور یک میلیارد دلار به فلان بانک خصوصی کمک می کنند. جالبه که صحبت از مفاسد اقتصادی هم می کنند.

شما ببینید که برای یک روزنامه ایران 6 تا رادیوی خارجی فریاد زدند که این از ماست و باید کمکش کنیم. ولی نمی دونند که اگر هزار تا روزنامه مثل روزنامه ایران هم بیاد قرآن ما هست، عاشورا مون هست و امیرالمومنین هم هست.

براي ديدن بقيه متن به ادامه مطلب برويد..

السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

در مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و در ادامه شرح دعای بعد از زیارت امام رضا (ع) که به فراز “رب انی استغفرک استغفار رهبه” رسیده ایم، حاج آقا منصور در خصوص خوف از خدا و اینکه چه مواقعی خوف لازم است و در چه مواردی خوف لازم نیست بیاناتی را ایراد فرمودند.

قبل از شروع مراسم طبق دستور مقام معظم رهبری و مراجع در خصوص جمع آوری کمکهای نقدی به نفع مردم سومالی حاج آقا از شب زنده داران تقاضا کردند که در سه شب احیا و دو شب مابین آن از این کمکها دریغ نکنند.

بحث ما استغفار بدون کلمه توبه بود. یعنی طلب پوزش برای به مقام رسیدن است. (برای عزیزانی که شب اول مجلسشان بود)رسیدیم به جاییکه اگر خوف نداشته باشیم که اصول دین ما درست هست یا نه، در دینمون پیشرفت نمی کنیم.

خواسته ما در لیلة القدر چه چیزی باید باشد؟ در شب هفدهم که پیامبر اسلام سلمان را به دنبال امیرالمومنین (ع) که به دنبال آوردن آب رفته بودندفرستاد، سلمان به امیرالمومنین عرض کرد از پیامبر چه چیزی طلب کنم و حضرت فرمودند اون چیزی که دیگران نمیدانند و پیامبر میداند رو بخواه که در لغت به اسرار مگو معروف هست. یعنی همه چیز رو امشب در اختیار خودشون قرار بدیم و آنچه که حضرت حجت برای ما بخواهد صلاح ماست.

همچنین حاج آقا که به شدت از مواضع و تحرکات جریان انحرافی ناراحت بودند در ادامه سخنانشان به افشا گری و شرح برخی از فعالیتهای این جریان بر ضد دین سخن گفتند:

شما بینید دنیا در خوف افتاده، این خوف برای عذابه که اینها عذاب میشن. برای ما خوف برای آخرته. ما از این خوف بهره می بریم چون خوف در اصول دین و فروع دین در مورد حلال و حرام آگاهی میده. این جریان انحرافی در جدیدترین حرکاتشون گفتند که برای رسیدن به خدا اصلا لازم به نماز خوندن و قرآن نیست، خودت مستقیم به خدا وصل شو. این حرفشونه.

هر کاری که شاه لعنت الله علیه و رژیمهای ظالم دیگه انجام دادند اینها هم دارند همون کار رو انجام میدن. آقای جنتی در نماز جمعه فرمودند اینها هدفشون برای ریاست جمهوری دو ساله دیگه است و بدانید برای این هدفشون دارن پول جمع میکنند تا رای اراذل و اوباش رو جمع آوری کنند و این آرزو رو به گور می برند. شما ببینید چقدر پول خرج میکنند. از کجا؟ چون خوف ندارند.

از طرف دیگه کجا نباید خوف داشته باشی؟ در برابر دشمن و برای تبلیغ دین.

من به این آقایون میگم و روی صحبتم هم با رئیشون یعنی رئیس جمهوره، شما می گین این همه عمران و آبادی انجام شده و کسی هم منکر نیست اما یک صدم این عمران و آبادی در دین انجام میدادین. نه اینکه دم از عدالت بزنید، عدالت که فقط در مال نیست.

شما ببینید لایحه هایی که مجلس تنظیم کرده و شورای نگهبان همه رفته و همه چیز آماده است ولی انجام نمیدهند. خوب این انحراف میشه و صد در صد هم انحرافه. نتیجه اش چیه؟ اینه که دشمنان اسلام در داخل به حزب الله می خندند.

دقیقا همون حرفی که وزیر ارشاد دیگران انجام داد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لازم نیست و فقط وزارت فرهنگ باشه کافیه. ما باید هنر پیشه ها رو دریابیم. همین کار رو الان دارند میکنند.

گفتند اگر این لایحه تعطیلی عید فطر انجام نشه ما خودمون اقدام میکنیم. (نگارنده: در مراسم شب هفدهم ماه مبارک نیز حاج آقا در این خصوص فرمودند: چرا می خواهید مثل اهل سنت رفتار کنید. یک دفعه بگویید دفتر رئیس جمهور و دار و دسته اش سنی هستند خیال هم رو راحت کنید)، اگر مرد هستید که شک دارم باشید بیایید و این برنامه تعطیلی رو برای عیدُالله الاکبر که عید غدیر هست پیاده کنید.

نمایندگان هم دقت کنید مبادا نان حرام بخورید و به این لایحه تعطیلی عید فطر رای مثبت بدهید.ما اینطوری میبینیم. اگر فردا داد زدیم نگویید که چرا اینجوری صحبت کردی.

در تبلیغ دین و رساندن آن به مردم نباید هراس داشته باشی. “استغفرک استغفار رهبة” ما باید خوف از اصول دین داشته باشیم. در فروع دین که کهولت ایجاد کرده ایم، در امر به معروف هم سستی کرده ایم و فردای قیامت باید جوابگو باشیم.

قضیه امر به معروف هم یک متولی می خواهد و نمی تواند مردمی باشد. چون باعث هرج و مرج می شود. باید مسئولین حرکت کنند و مردم هم کمک کنند. یک روز آمدند جلوی قوه قضائیه برای فلان امر تحصن کردند ولی دقت کنید که تحصن برای دولت نابکاره که قوه قضائیه اش قانونی نباشه ولی ما اینطور نیستیم و قبول داریم و در این موارد انتقاد میکنیم، نامه می نویسیم، طومار جمع میکنیم، همه چیز باید مودبانه و از راهش انجام بشه. چون قبول داریم. فردا نگید که نگفتند.

فرهنگ شب زندا داری هم باید نه فقط در چند شب ماه مبارک بلکه در طول سال اجرا بشه چون یک عده ایشون این مریضی رو گرفتند.

ما باید از خدا بترسیم و خشیت و رهبه داشته باشیم. لیلة القدر شبیه که امیرالمومنین با حرکت خودش دشمنی که مخفی بود یعنی خوارج زمان خودش رو به همه نشان داد. نه تنها خوارج زمان خودش رو، بلکه تمام کسانی که با لباس دین و با تهجئ میان و میگن این دین به درد نمی خوره.

امشب لیلة القدره، به همه میگم پیر، جوون، زن، مرد، دختر، پسر به همه باید طوری باشید که امشب دشمن خوارجی رو بشناسید. امام صادق (ع) فرمود: اگر حدیثی دیدین که با قرآن نمی خوند کنار بزارید و همچنین اگر تفاسیری از قرآن دیدین که با اهل بیت نمی خونه کنار بزارید. دو طرفه است.

گفتند اگر عدالت از این مملکت بیرون بره مملکت نابود میشه. ن
ه این حرفها نیست. ولایت هست. این دستور العمل خود حضرته: “فرجعواالی رواة احادیثنا” حضرت می دونه که تو فردا این سوال می کنی می فرماید از نائب من سوال کنید. ما فقط از نائب حضرت دستور می گیریم و هرکس دیگه بود چه رئیس جمهور باشه، چه رئیس مجلس و یا کس دیگه فرقی نمیکنه اگر منطبق یا ولایت بود قبولش می کنیم و گرنه یک نفر رو هم نمی پذیریم.

الان مسئله حجاب رو راه انداختند تا حواسها گرم این موضوع بشه بعد میروند و کارخانه فولاد خوزستان رو چند میلیارد به بستگانشون می فروشند و همینطور یک میلیارد دلار به فلان بانک خصوصی کمک می کنند. جالبه که صحبت از مفاسد اقتصادی هم می کنند.

حضرت آقا به فعالان اقتصادی فرمودند که خیلی کارها شده و خوب هم هست و باز هم انجام بدهید ولی بدونید هنوز مشکل تورم از بین نرفته، گرانی از بین نرفته، روی فرهنگ کار نشده وبرای مردم هم بگویید که چه کار کرده اید تا مردم هم مطلع باشند.

مردم با گرانی ساختند، باز هم میسازند ولی با بی دینی نمی سازند. امان از خشم مردم که خوب و بد رو با هم میسوزونه و دشمن هم همین رو می خواد. خوابی که برای سوریه دیه صد برابرش رو برای ما دیده بود که به لطف خدا منقطع شد و از بین رفت.

امشب به خدا بگید که خدایا به حق امیرالمومنین که خیلی دوستش داری این خوارج رو به مردم نشون بده. اونهایی که تو لباس دوستدار امام زمان به دین ضربه می زنند.

ماشاءالله به این جوونهایی که روزه گرفتند. حالا ببینید که اثرش در جامعه چی میشه. چطور فساد رو در هم می پیچه.

خدا به این یهودی امت رحم کرده که در هزار لایه پنهانش کردند وگرنه ……

چون این خطرناکه. اگر اینها بیان رو کار با دین جوونهای ما بازی می کنند.

شما بینید چقدر وسایل انحرافی درست کردند ولی برای امیرالمومنین چند میلیون نفر اومدن و العفو میگن و دشمن از همین می ترسه. این کمر دشمن رو میشکنه. مثل اون فردی که گزارش کرد که ما هزینه ها کردیم و جوونهای ایرانی رو هم منحرف کردیم ولی تا یک پرچم سیاه میاد بالا همشون میگن حسین، وضو میگیرند و غسل میکنند و برای حسین گریه می کنند. این حسین کیه؟ این رو باید ضربه بزنیم. ولی نه!  نمیدونن ابی عبدالله توی دل تک تک ما نشسته و حرمش توی دل ماست.

شما ببینید که برای یک روزنامه ایران 6 تا رادیوی خارجی فریاد زدند که این از ماست و باید کمکش کنیم. ولی نمی دونند که اگر هزار تا روزنامه مثل روزنامه ایران هم بیاد قرآن ما هست، عاشورا مون هست و امیرالمومنین هم هست.


ارسال دیدگاه

 دیدگاه شما بعد از بررسی مدیر افزوده خواهد شد.ads ads
موضوعات