ads ads ads ads ads ads

فرقه شیرازی ها…. تحرکات پنهان و آشکار ….برای محرم سال(بخشنامه 12بندی بیت شیرازی برای محرم امسال)

۲۰ مهر ۱۳۹۳

بخشنامه 12بندی بیت شیرازی برای محرم امسالشیرازی

گروه جعلی شیعه نما معروف به فرقه شیرازی ها از هم اکنون تحرکات پنهان و آشکار خود را برای محرم سال جاری(آبان) آغاز کرده است.

در همین رابطه پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، در مطلبی نوشت : این گروه که در سه سال اخیر با هزینه های هنگفت، کمک برخی شبکه های ماهواره ای و اظهارات تند در مورد رهبران اهل سنت، رشد و نمو یافته است تلاش دارد تا محرم سال جاری را نیز به زمینه ای برای گسترش تشکیلاتی خود مبدل نماید.

بر همین اساس فهرستی از هیأت های مهم در شهرستانهای مختلف کشور توسط دفتر این فرقه در کربلا، قم و دفتر محلاتی این فرقه آماده شده که بر اساس دستورالعمل 12 بندی تهیه شده، در مقابل پرداخت مبالغ به برخی موثرین هیئات، عکس های مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) از حسینیه ها و تکایا جمع آوری می شود.

از دیگر دستورالعمل های فرقه شیرازی برای محرم سالجاری موارد زیر است:

«قمه زنی ها به صورت محدود افزایش یابد. لعن خلفای مورد توجه اهل سنت و یکی از همسران پیامبر(ص) مخصوصا شب شهادت حضرت خدیجه در روضه ها مدنظر قرار گیرد. برجسته کردن برخی اجزای کتاب حماسه حسینی شهید مطهری که با عقاید عرفی همخوانی ندارد.»

این فرقه در سال گذشته تلاش گسترده ای داشت تا هیئات معروفی که در مراکز استانهای تهران، اصفهان، مشهد، قم، تبریز، اردبیل، خوزستان را جذب نماید که ناکامی جدی داشت.

همچنین فرقه شیرازی ها از هم اکنون طلبه هایی را از شهرهای تهران، قم و مشهد که آشنا به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستند را سازماندهی کرده اند که مبالغی بین 9 تا 12 میلیون تومان به آنان تا پایان ماه صفر سالجاری(دوم دی) پرداخت خواهد شد.

این فرقه در میان کشورهای شیعه نشین تمرکز خود را بر آذربایجان، ایران، بحرین، کویت و سوریه قرار داد.

در کشور آذربایجان علی رغم کمک های خارجی به دلیل محدودیت های زبانی سران این فرقه هنوز نتوانسته اند

پایگاهی برای خود به صورت جدی برپا نمایند.

در بحرین به دلیل اینکه شیعیان انقلابی فعال هستند عملا فعالیت این گروه از اواخر سال 93

و بحث بیداری اسلامی در این کشور تعطیل شده است.

در ایران صرفا در برخی هیئات و شبکه های ماهواره ای حضور دارند که اخیر دفاتر این شبکه های توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) تعطیل و اسناد مهمی از آنان به دست آمد.

در کشور عراق، فعالیت فرقه شیرازی ها در کربلا استقرار دارد و در این شهر توانسته پایگاه

مستحکم و پرنفوذی را برای خود مهیا نماید.

در کشور کویت در ابتدای فعالیت به دلیل رویکرد افراطی و عدم هماهنگی های لازم با سران این کشور،

عملا فعالیت این گروه تعطیل و سران فرقه از کویت اخراج شدند و تاکنون این هماهنگی

به دلیل فضای داخلی کویت بوجود نیامده است.

در کشور سوریه این گروه تا قبل از ورود داعش رشد قابل توجهی مخصوصا در حاشیه اماکن زیارتی داشت. بعد از ورود گروه تروریستی داعش، برخی مراجع برجسته عراق پیشنهاد دادند که امنیت برخی اماکن مذهبی سوریه به طرفداران صادق شیرازی سپرده شود لیکن سران این فرقه بعد از اندکی از این کشور خارج و به قم و کربلا رفتند. حاکمیت سوریه مدعی است بر اساس افکارسنجی های انجام شده، بعد از داعش و النصره، گروه شیرازی ها منفورترین گروه در میان شیعیان سوریه است.


ارسال دیدگاه

 دیدگاه شما بعد از بررسی مدیر افزوده خواهد شد.
کوری چشم شما شیعه اهل بیت علیهم السّلام
۲۲ مهر ۱۳۹۳

ننگ بر شما! اف بر شما! که از هیچ دروغ و دغل و افترا و نشر اکاذیب و شایعات و لاطائلات و خزعبلات دریغ نمی کنید! ولی این رو بدونید که شما اشباه الرجال بی دین بی حیا شاید فقط یک مشت عوام خالی الذهن و از همه جا بی خبر رو بتونید گول بزنید!! ولی مارو که سالهاست با این بیت شریف علم و فضل و تقوا وفقاهت و مرجعیت آشناییم نمی تونید گول بزنید!
الا لعنة الله على الکاذبین
الا لعنة الله على الظالمين


مهرداد شیرخانی
۲۲ مهر ۱۳۹۳

نوش جونتون خوش بگذره بشینین لعن کنین ویدیئو کنید بفرستید برا برادران وهابیتون اونها هم بذارن برا عمالشون و شیعه کش درست کنن
شما بشینین و لعن کنین و لعن کنین و لعن کنین تا دنیا درست بشه!
خوارج زمانه ما


محمد
۹ آبان ۱۳۹۳

حاضری قسم بخوری برای این حرفا؟؟؟؟؟؟؟؟ من زنگ زدم دقترشون خیلی با احترام جوابمو نماینده ی آقای شیرازی دادند
قیامت میخوایین چی جواب بدین اگر یکی از این حرفا دروغ باشه؟؟؟؟؟
چرا قبل از گذاشتن این مطالب تماس نمیگیرین با دفترشون؟؟؟
حداقل یه نوشته یا یه صوت بیارین که این حرفای شما رو تایید کنید
منتظر جوابم


محمد
۱۰ آبان ۱۳۹۳

منتظرم جوابم هنوز
نه سندی نه مدرکی آوردین هنوز
قسمم نخوردین برای حرفاتون


مهرداد شیرخانی
۱۱ آبان ۱۳۹۳

عزیزم تحرکات این فرقه دیگه مث روز برای همه روشن شده نیاز به قسم ما نداره حالا اگه شما خیلی اصرار به درستی اونها دارید سلمنا ازشون پیروی کنید هفته وحدت رو بکنید هفته برائت و لعن کنید و قمه بزنید و فیلم پرکنید و بفرستید برای رفقای وهابیتون تا با مدرک تو عراق و سوریه و پاکستان و افغانستان شیعه بکشند آنچه که عیان است چ حاجت به بیان ات وقتی شما روشنی روز رو نمیبینی پس ماهم بگیم الان روزه شما قبول نخواهید کرد حالا قسم بخوریم یا استدلال و سند بیاریم هیچ فایده ای نخواهد داشت ……….


محمد
۱۳ آبان ۱۳۹۳

اول از اینکه شبکات صدای ایران کم توش سوتی نمیدن که شما بخاطر یه بار نام گذاری این هفته اونم تو چهار سال پیش پیرهن عثمانش کردین همین چند ماه پیش نجفغلی حبیبی گف عزاداری چه فایده ای داره اونم توی پخش زنده بعدشم از چهارسال پیش که این اتفاق افتاد دیگه نام گذاری نکردند
توی واتس اپ ها هم پر شده بود که آقا شیرازی شرط گذاشته برای کمک به هیئت ها نباید اسم شهیدای مملکت رو بیارین توی هیئت که من شخصا با نمایندشون صحبت کردم به شدت تکذیب کردن خیلی از حرفای دیگه ای هم که میزنین سند ندارین
میتونید استفتا بیارید که آقای شیرازی گفته قمه بزنید پخش کنید فیلمشو؟
آیت الله وحید خراسانی ، صافی گلپایگانی و …. که هر ماه به خونه ی آقای شیرازی میرن و دروس خارج فقه ایشان رو تایید و مرجعیت ایشون رو تایید کردن برای ما کافی هست ولی فکر میکنم شما از مراجع بیشتر می فهمین

ads ads
موضوعات