ads ads ads ads ads ads

چرایی اتفاقات اخیر از زبان حاج عبدالرضا هلالی

۱۷ اسفند ۱۳۹۳

چرایی اتفاقات اخیر از زبان حاج عبدالرضا هلالی

خدا ان شاء الله به همه شما خیر بده ، خدا به همتون عافیت بده . ان شاء الله که همیشه در خانه امام حسین (ع) پر انرژی و پر از برکت باشید.
این روزهایی که هیئت نبود ، تو این 4-5 ماهه نکاتی رو لازم دیدم که من خدمت دوستان عرض کنم :
یک سری اتفاقاتی افتاد و یک سری کارهایی که شاید کم و بیش خیلی هایتان اطلاع داشته باشد!
هیئت الرضا (ع) یکی از هیئت هایی است که در عرصه فرهنگی مخصوصا ، خیلی تاثیر گذار بوده ، شخص رضای هلالی فقط نیست ، جمعی است ، هیئت الرضائیها ، بچه های هیئت!
فضای لازم و مناسب برای کار نداشتیم ، بحث مالکیت حسینیه نبوده ، منظور این نیست که مالکیت حسینیه می خواهیم ، بعضی ها اشتباه گرفتند ، اشتباه متوجه شدند ! دوستان در محورهای مختلف ، از نظرها و منظرهای خودشان بحثی را ایجاد کردند ، میخاهم بگویم که ما هم مثل بفیه آگاهیم ، تو سخت ترین شرایطم تلاشمان را کردیم ، سختی های ما را بچه ها شناخت دارند ، خیلی هایشان میدانند ما در چه سختی هایی کار فرهنگی کردیم ، کارمان را کردیم ، فقط هم بسنده نکردیم به روضه برای اهل بیت (ع) ، گریه و عزاداری ، کارهای فرهنگی کردیم ، در سخت ترین شرایط تلاش کردیم ، حداقل گله ها را باید بگوییم و باید هم بشنوند!
عده ای گفتند بالاست ، یک عده گفتند پایین است ، این آخرین اقدام ما بود!
نکته :
این اتفاق یک دلایل بزرگتر و عاملان و مقصران بزرگتر هم دارد! مقصران و عاملان این اتفاق هم باید شناسایی بشوند. بهتر است به آن هم بپردازیم. حالا حاشیه ها را خیلی ها فرمودند ، گفتند ، به دیده منت ، توجه هم به آنها خواهم کرد (شخص رضا هلالی ) ولی بحث شخص رضا هلالی نیست ، ربظی به رضا هلالی ندارد! مردم ، مشتاقان و علاقه مندان سیدالشهدا (ع) چرا باید رها بشوند؟؟ چرا باید این هیئت ها ، این مجموعه های فرهنگی که دارند در خط مقدم کار فرهنگی می جنگند ، چرا اینها باید رها بشوند؟ عاملان !
حتما حرف بنده را تصدیق می کنید ان شاء الله که ما در چنگ فرهنگی و ستیز فرهنگی هستیم. ابتدایی ترین کار برای جنگ ، تدارکات و پشتیبانی آن است. کجاست تدارکات و پشتیبانیمان؟؟
درست است که این مراکز باید مردمی باشد ، باید از مردم استفاده کرد ، این همه برکت این جلسات و سیاهی ها به خاطر این است که مردم در آن دخیلند ، اما نباید مسئولین از فضای خودشان و مسئولیت خودشان شانه خالی کنند! هر کسی نقشی دارد در این جنگ فرهنگی! نقش من به عنوان یک مداح مشخص است! نقش آقای x و y ، همین مداحانی که هستند ، نقش هایشان مشخص است! و خیلی وقت ها ، خیلی از ماها ، فراتر از توانشان هم ظاهر شدند ، اما دوستان دیگری هم نقش و وظایفی دارند ، مسئولین و چند تا نقطه !
ما در این عرصه متوجه شدیم ، در این اتفاق یک چیز را فهمیدیم ، که این دستگاه صاحب دارد و ثابت کردیم در این شرایط و در این عصر فعلی ، کسی به غیر از مقام معظم رهبری درک کاملی از این شرایط ندارد! چرا؟؟
وفتی رهبر معظم انقلاب نامه می نویسند برای جوانان اروپایی ، یعنی نقش جوانان! یعنی نفش جوان! کجایند؟ من حسینیه نمی خواهم! می خواهم ببرم در قبر مگر حسینیه را؟؟ جالا اینهایی که حسینیه دارند کجا را گرفته اند؟
واقعا تو را به خدا ، مردانه بروید این را بگویید ، واقعا تقویت جبهه جوانان مومن و انقلابی که آقا فرمودند این است؟
شما پس کی می خواهید به وظایفتان عامل باشید؟ کی می خواهید گوش کنید؟
خدایا ! خود ما ، پیش کسوت هایمان ، مسئولینمان ، مردممان را عامل به وظایف خودشان قرار بده!!

ارسال دیدگاه

 دیدگاه شما بعد از بررسی مدیر افزوده خواهد شد.
محمد
۱۹ اسفند ۱۳۹۳

سلام
شما که معمولا در مورد بیشتر اتفاقات صحبت میکنید در ماجرای عزاداری حضرت محسن که بیشتر منبری ها انتقادات خود را کردند از جمله استاد دارستانی، عالی ، احمدی اصفهانی،سید حسین مومنی و چند تن دیگر ولی شما هیچ واکنشی نشان ندادید
————————————-
سلام بنظر شما موضوعی که اکثریت علما باهاش مخالفن ارزش بحث کردن داره؟


محمد
۲۰ اسفند ۱۳۹۳

اگرم ارزش بحث نداره شما حداقل باید یه واکنشی نشون میدادین یا محگوم میکردین سخنانشو

دقیقا سخنان چه کسی رو منظورتونه؟ من متوجه نشدم؟


محمد
۲۱ اسفند ۱۳۹۳

من تو نظر قبلم گفتم دیگه درباره عزداری حضرت محسن افضه فیض فرموده بودند که حتی شما یه انتقاد خشک و خالی هم به عنوان رسانه نکردین
بی زحمت سه تا نظرمو نگاه کنین
حق با شماست. تعمدی نبوده درگیر کارهای ایام فاطمیه بودیم و از اخبار به دور. شرمنده


محمد
۲۴ اسفند ۱۳۹۳

من دقیقا منظورم این بود شما باید به سخنان آقای رحیم پور ازغدی انتقاد کنید
انشالله فاطمیه هست ببینیم چیکار میکنید

شما اصلا حرفی از ایشون نزدید

ads ads
موضوعات